Mindfulness in Eight Weeks

The Revolutionary 8 Week Plan to Clear Your Mind and Calm Your Life

Author: Michael Chaskalson

Publisher: HarperThorsons

ISBN: 9780007591435

Category: Body, Mind & Spirit

Page: 288

View: 1228

In this book Michael guides the reader in an eight week course that is a hybrid of the two most popular approaches: Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) and Mindfulness-Based Cognitive Therapy (MBCT), offering an easy-to-follow course that you can practise in your own time and within the comfort of your own home. Broken down into eight weeks (and with audio materials available to download to support home practice) with chapters such as 'Mindfulness for the Breath', 'Staying Present' and 'How Can I Best Take Care of Myself', reading this book is as near as you can get to bring a participant on a teacher-led mindfulness course without actually being on one. With step-by-step instructions carefully coordinated for each week, Mindfulness in Eight Weeks promises to have you up to speed in under two months.

Mindfulness in Organizations

Foundations, Research, and Applications

Author: Jochen Reb,Paul W. B. Atkins

Publisher: Cambridge University Press

ISBN: 1107064805

Category: Business & Economics

Page: 436

View: 1378

Provides researchers and professionals with an overview of the latest theory and empirical research on mindfulness in an organizational context.

Managing Health and Wellbeing in the Public Sector

A Guide to Best Practice

Author: Cary L. Cooper,Ian Hesketh

Publisher: Routledge

ISBN: 1317399870

Category: Psychology

Page: 120

View: 6851

As governments throughout the world experience increasing fiscal challenges, the pressures on public sectors to streamline services and harness technological advances is unprecedented. Many have undergone huge budgetary cuts as a result, but what are the effects of this intense organisational change on such a large and varied workforce? And how can managers within the public sector meet the challenge of delivering services whilst maintaining the health and wellbeing of staff tasked with carrying out the work? Managing Health and WellBeing in the Public Sector: A Guide to Best Practice is the ideal companion to any manager in these challenging times. Exploring the realities of working in the public sector, and those factors which can add meaning and purpose to working life, the book provides managers with a practical toolkit for creating the best working environment, as well as nurturing resilience and motivation within their staff. Written by two authors with a lifetime of experience in the field, the book also examines why promoting occupational health and wellbeing is beneficial to organizations, drawing on a wealth of international research to support this argument. It concludes with a series of case studies in which an international range of public sector managers discuss initiatives they have implemented, and how successful they have been. This is the ideal companion for any manager working in the public sector. It will also be instructive reading for students or researchers of occupational or organizational psychology, as well as HRM.

Still Moving

How to Lead Mindful Change

Author: Deborah Rowland

Publisher: John Wiley & Sons

ISBN: 1119164923

Category: Psychology

Page: 268

View: 5221

Edge and Tension - How to Do This Well

Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього

Author: Ювал Ной Харарі

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171217425

Category: History

Page: N.A

View: 6916

Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху

Author: Тімоті Феррісс

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171239038

Category: Psychology

Page: N.A

View: 6977

Книжка Тіма Феррісса «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» — бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а ваш час — реальні гроші. Книжка змушує подивитися на своє життя по-іншому, зажадати змін і нарешті: - ВІДДАВАТИ РОБОТІ МІНІМУМ ЧАСУ, ОТРИМУЮЧИ МАКСИМУМ РЕЗУЛЬТАТУ; - У ДЕКІЛЬКА РАЗІВ ЗБІЛЬШИТИ СВІЙ ДОХІД; - БІЛЬШЕ ПОДОРОЖУВАТИ; - КЕРУВАТИ ВЛАСНИМ БІЗНЕСОМ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ; - ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ НОВУ ФІЛОСОФІЮ ЖИТТЯ. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проб- лем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя — починайте читати! У вас не виникне бажання повертатися до офісу!

Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи

Author: Мік Вікінг

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171238228

Category:

Page: N.A

View: 4646

І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань. Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінг? Мік – засновник і керівник Дослідного інституту щастя в Копенгагені, який роками вивчає данське життя. У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання, що під силу лише Міку Вікінгу…

Сила інтровертів

Тихі люди у світі, що не може мовчати

Author: Susan Cain

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 6177279937

Category: Psychology

Page: 368

View: 7290

Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.

Енеїда

Author: Вергілій

Publisher: Litres

ISBN: 5041049726

Category: Drama

Page: N.A

View: 4769

Вергілій (70–19 рр. до н.е.) – поет Стародавнього Риму, автор знаменитої «Енеїди», що оспівує легендарне походження римського народу. Поема Вергілія пов’язана з гомерівським епосом і була створена з орієнтацією на нього. У перших шести піснях вона сюжетно наслідує «Одіссею» (тут розповідається про мандри Енея із Трої в Італію), в наступних шести – «Іліаду» (тут ідеться про війну й заснування Риму). Поема Вергілія відзначається високими художніми якостями, що забезпечило їй виняткове місце в історії європейської літератури.

Довгий шлях до свободи

Author: Nelson Mandela

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 6177279961

Category: Biography & Autobiography

Page: 560

View: 9249

Нельсон Мандела — південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994 – 1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. У своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в’язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними...справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається».

Після тебе

Author: Джоджо Мойєс

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171226033

Category: Fiction

Page: N.A

View: 3151

Оповідь Служниці

Author: Марґарет Етвуд

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171240885

Category: Fiction

Page: 207

View: 6840

Соловей

Author: Kristin Hannah

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 617727997X

Category: Fiction

Page: 456

View: 8627

«Соловей» – життєствердна і надзвичайно зворушлива історія, що розгортається на тлі Другої світової війни під час нацистської окупації Франції. Двох сестер – В’янн та Ізабель Моріак – розділили час і обставини, змусивши кожну йти своїм шляхом. Одну – приєднатися до партизанського руху спротиву, іншу – ділити дах із ворогом та пережити нелюдські страждання заради порятунку власних дітей. Ця книга – відверта розповідь про Другу світову очима жінки та її роль у цій війні, про материнство і справжню сестринську любов, про відданість і, зрештою, перемогу.

Капітал у XXI столітті

Author: Thomas Piketty

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 617727952X

Category: Political Science

Page: 696

View: 8151

Кому буде належати світ наприкінці XXI століття? Чи мав рацію Карл Маркс, обіцяючи неминучу загибель капіталізму? Як суспільство і держава повинні реагувати на зростаючу прірву між багатими і бідними? На ці та інші питання французький економіст Тома Пікетті дає вичерпні відповіді у цій книзі. Автор жодним чином не претендує на беззаперечність своїх ідей. На прикладі Європи і США він розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні, усі свої ідеї підкріплює ретельно розробленими таблицями, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть прикладами з класичного та сучасного мистецтва. Книга Пікетті розширює і поглиблює наші знання про такий складний організм, як капітал, що по-своєму росте, розвивається, переживає кризи та депресії, відновлюється і набуває нових форм.

Долі та фурії

Author: Lauren Groff

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 6177388329

Category: Fiction

Page: 408

View: 2786

В центрі сюжету — життя успішного драматурга Ланселота «Лотто» і його коханої дружини Матильди, яка усе життя провела в тіні чоловіка. Дія роману розгортається у Нью-Йорку впродовж двадцяти п’яти років. Але одного дня стає зрозуміло, що самозакоханий геній Лотто — лише маріонетка в руках своєї дружини. Зовні ідеальний шлюб іде тріщинами: повага поступається місцем брехні, кохання — інтригам.

451 градус за Фаренгейтом

Author: Рей Бредбері

Publisher: Мультимедийное издательство Стрельбицкого

ISBN: N.A

Category: Literary Collections

Page: 17

View: 7792

«Читай швидко» — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.